FRUTUŚ KidsCUP w Bytomiu

Ania i Patryk wygrywają w Bytomiu

Weekend w całej Polsce był deszczowy, a ten nie ominął również Bytomia. Z tego względu organizatorzy podjęli decyzję o rozgrywaniu turnieju na hali.

Ekipa dbająca o wygląd naszych Frutusiowych obiektów stanęła na wysokości zadania i na pięknie przygotowanych kortach mogliśmy w niedzielny poranek rozpocząć piąty turniej FRUTUŚ Kids Cup Tour.

Formuła grupowa bardzo przypadła naszym uczestnikom do gustu, dlatego też nie mogło jej tym razem zabraknąć. I chłopcy i dziewczynki rozgrywali swoje mecze w trzech grupach. Zwycięzcy awansując do półfinałów rywalizowali o największą ilość punktów do rankingu RACE to MASTERS.

Tego dnia wśród dziewczynek bezkonkurencyjna była Anna Baran (Hutnik Warszawa Tenis), która w finale pokonała Maję Muszał (KT Drajw Grodzisk Mazowiecki).

Patryk Stasiak (Calisia Tenis Pro) swój finałowy pojedynek rozegrał z Antonim Nowikiem (UKS Wałbrzych Szczawienko) i odniósł drugie z rzędu zwycięstwo w naszych turniejach.

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia naszego cyklu, który zostanie zwieńczony turniejem MASTERS w Zielonej Górze w dniach 8-10 grudnia 2022 r. Liderami klasyfikacji po pięciu turniejach są Blanka Wasiela (Calisia Tenis Pro) oraz Patryk Stasiak (Calisia Tenis Pro).

Nie zwalniamy tempa!
Widzimy się już w najbliższą niedzielę 7 sierpnia 2022 na kortach Mery Warszawa na turnieju gry podwójnej!

 

Zwycięzcy FRUTUŚ KidsCUP TOUR - Bytom

Dziewczynki:
I miejsce - Baran Anna (Hutnik Warszawa Tenis)
II miejsce - Muszał Maja (KT Drajw Grodzisk Mazowiecki)
III miejsce - Bekdas Aylin (Hutnik Warszawa Tenis)
III miejsce - Cierzyńska Barbara ( Tennis Team Tychy)

Wyniki turnieju dziewcząt

Chłopcy:
I miejsce - Stasiak Patryk (Calisia Tenis Pro)
II miejsce - Nowik Antoni (UKS Wałbrzych Szczawienko)
III miejsce - Cieślar Mikołaj (KS Górnik Bytom)
III miejsce - Jodko Stanisław ( NTS)

Wyniki turnieju chłopców

 

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA