KidsCUP dla Fundacji Dziecięca Fantazja
Featured

KidsCUP dla Fundacji Dziecięca Fantazja: Razem spełniamy marzenia

W KidsCUP wierzymy, że sport to nie tylko rywalizacja i osiąganie wyników, ale przede wszystkim rozwijanie pasji, budowanie charakteru oraz uczenie się wartości takich jak determinacja, współpraca i szacunek.

 Przez sport uczymy dzieci, jak ważne jest dążenie do celu, dbałość o zdrowie i pomoc innym. Wspieramy je, aby w przyszłości stały się nie tylko doskonałymi sportowcami, ale także świadomymi i odpowiedzialnymi obywatelami.

Nasza współpraca z Fundacją Dziecięca Fantazja to wyraz wspólnych wartości i celów. Podobnie jak Fundacja, dążymy do tego, aby każde dziecko miało szansę na spełnienie swoich marzeń i doświadczenie radości, którą niesie osiągnięcie sukcesu, zarówno na korcie tenisowym, jak i poza nim. Włączając się w akcję KidsCUP dla Fundacji Dziecięca Fantazja, pragniemy rozszerzyć nasze działania, by nie tylko rozwijać talenty sportowe, ale także wspierać marzenia dzieci, dla których każdy dzień jest nowym wyzwaniem.

 

O Fundacji Dziecięca Fantazja:

Fundacja ta od lat realizuje misję, która wzrusza i inspiruje - spełnianie marzeń dzieci, które każdego dnia zmieniają życiowe wyzwania zdrowotne w drobne zwycięstwa. Praca Fundacji przynosi uśmiech i nadzieję tym, którzy mierzą się z ciężkimi, nieuleczalnymi chorobami.

Codziennie wspieramy młode talenty tenisowe, pomagając im rozwijać skrzydła i spełniać sportowe aspiracje. Teraz chcemy podzielić się tym szczęściem i pomóc spełnić marzenia tych, którzy potrzebują wsparcia najbardziej.

 

Jak możesz dołączyć:

Zapraszamy wszystkich do dołączenia do naszej zbiórki świątecznej. Możesz przyczynić się, przynosząc:

  • słodycze, 
  • zabawki, 
  • artykuły spożywcze 
  • środki czystości 

W nadchodzący piątek oraz sobotę (8-9 grudnia) przez cały dzień do strefy KidsCUP Players LOUNGE na terenie obiektu Akademii Tenisowej Kozerki, ul. Jowisza 92, Kozerki.
Każdy dar, mały czy duży, przyniesie radość i wsparcie dzieciom.

Włączając się w tę akcję, stajesz się częścią czegoś większego. Razem możemy sprawić, że te święta będą pełne uśmiechu, nadziei i magii dla dzieci, które tego najbardziej potrzebują.

Dołącz do nas w tej pięknej inicjatywie.
Podarujmy gwiazdkę dzieciom i ich rodzinom z okazji zbliżających się świąt!

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA