KidsCUP Academy

Dla zawodników, rodziców i trenerów

Image

KidsCUP Academy


W KidsCUP rozumiemy, że rola rodzica w sporcie dziecka jest nieoceniona. Wspieranie młodego sportowca to nie tylko obecność na meczach, ale przede wszystkim budowanie solidnych fundamentów dla jego rozwoju, zarówno fizycznego, psychicznego, jak i emocjonalnego.

KidsCUP Academy zostało tak zaprojektowane, aby dostarczać Wam, drodzy rodzice, niezbędnej wiedzy i umiejętności, które pomogą Wam lepiej zrozumieć i wesprzeć Wasze dzieci w ich sportowej podróży. Tu znajdziecie szeroki zakres materiałów edukacyjnych, od artykułów i poradników po webinary i warsztaty, które zostały przygotowane przez naszych ekspertów – doświadczonych trenerów, psychologów sportu, dietetyków i wielu innych specjalistów.

Blog edukacyjny KidsCUP Academy


Artykuły na temat rozwoju fizycznego, treningu, rozwoju psychicznego, odżywiania i innych istotnych aspektów rozwoju młodych tenisistów. Porady dla rodziców dotyczące efektywnego wsparcia ich dzieci, zarówno w sporcie, jak i poza nim.

Webinaria - cykl wykładów Katarzyny Kozikowskiej

Razem z KidsCUP oraz LOTTO SuperLIGĄ zapraszamy na webinaria, które z pewnością pomogą w zebraniu przydatnych wiadomości na temat tego, jak pracować z młodymi sportowcami i pomóc im w prowadzącym do sukcesu rozwoju.


Image
26 lutego 2022 / "Rodzic jako wsparcie rozwoju młodego zawodnika" - Katarzyna Kozikowska po raz pierwszy spotkała się z rodzicami dzieci z dziecięcych i młodzieżowych kategorii wiekowych (U10 / U12 / U14), dla których przygotowała pierwsze webinarium, będące wstępem do stałego na naszym kanale cyklu warsztatów, których celem jest wspieranie w wychowywaniu dzieci na pewnych siebie, zdrowych i sprawnych społecznie dorosłych.
Image
26 marca 2022 / "Trening to przede wszystkim zabawa" - Katarzyna Kozikowska tym razem bierze na warsztat podejście rodziców do tego, w jaki sposób trenują ich dzieci. Jak pokazywać swoje zaangażowanie? Czego lepiej się wystrzegać, a co wspierać? Sporo odpowiedzi na pytania, które są z pewnością ważne dla rodziców dzieci trenujących regularnie.
Image
27 kwietnia 2022 / "Daj dziecku czas na rozwój i nie porównuj go z innymi" - psycholog sportu Katarzyna Kozikowska w kolejnym ze swych wykładów zajmuje się tematem właściwego podejścia rodziców do harmonijnego progresu w treningach dziecka.
Image
25 maja 2022 / "Pozwól doświadczyć porażki i rozmawiaj o błędach" - psycholog sportu Katarzyna Kozikowska w kolejnym wykładzie mówi o tym, jak rozmawiać z dziećmi o błędach.
Image
22 czerwca 2022 / "Słuchaj aktywnie i chwal za określone zachowania" - wykład prowadzi psycholog sportu Katarzyna Kozikowska.
Image
27 lipca 2022 / "Jak przekazywać konstruktywną krytykę" - Jak opanować swoje emocje? Czego lepiej się wystrzegać, a co wspierać? Odpowiedzi na pytania, które są z pewnością ważne dla rodziców dzieci trenujących regularnie.
DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA