Deblowa niedziela w Bielsku-Białej
Featured

Deblowa niedziela w Bielsku-Białej

Niedziela w Bielsku-Białej przywitała wszystkich uczestników przepiękną słoneczną pogodą. Nie da się ukryć, że aura podczas naszych turniejów niewątpliwe nam sprzyja, co powoduje, że turnieje FRUTUŚ KidsCUP Tour doskonale wyglądają nie tylko w obiektywie, ale też na żywo!

Nasz cykl właśnie osiągnął swój półmetek. Gospodarzem czwartego już turnieju z cyklu FRUTUŚ KidsCUP Tour był klub BKT Advantage Bielsko-Biała. Wspaniale przygotowany obiekt gościł zawodników oraz zawodniczki z całej Polski! Z turnieju na turniej obserwujemy niesamowity progres wszystkich zawodników. Umiejętności nabywane na treningach procentują, gdyż porównując poziom pierwszego turnieju gry podwójnej w Kozerkach z obecnym wydarzeniem, to pokaz wspaniałych tenisowych umiejętności oraz pracy zespołowej.
Wśród dziewczynek najlepsza okazała się Blanka Wasiela oraz Aylin Bekdas, które wygrały wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajęła para reprezentująca gospodarzy Katarzyna Listwan oraz Natalia Merebashvili. Na najniższym stopniu podium stanęły Lena Andrzejuk w parze z Leą Kosieradzką oraz Wiktoria Zięba w parze z Aleksandrą Piechowski.

Zacięta walka była również wśród chłopców! Tym razem żadnej porażki nie odnotowała para Patryk Stasiak/ Alec Jadczak odbierając statuetkę za pierwsze miejsce. Drugie miejsce przypadło Oskarowi Wielgusowi oraz Matyasowi Blascikowi, a trzecie parze Stanisław Niewiadomski/Jakub Jachnik oraz Mateusz Gagatek/Aleksander Lemański.

Warto również wspomnieć, że turniej w Bielsku-Białej poprzedziła pilotażowa edycja FRUTUŚ KidsCUP BOOT Camp – zgrupowania sportowego, przygotowującego do gry deblowej. Nie brakowało warsztatów taktycznych, technicznych, treningów przygotowania motorycznego jak i pracy w obszarze psychologii.
Nie ukrywamy, że wszystko wyszło niemal idealnie i już teraz możemy ogłosić, że tego typu zgrupowania będziemy organizować cyklicznie wraz z naszymi ekspertami FRTUTUŚ Kids CUP Team!

Zbliżamy się do decydującej fazy naszych cyklicznych turniejów, gdyż do rozegrania zostały już tylko trzy, w tym jeden gry podwójnej. Nasze najbliższe spotkanie zaplanowane zostało na 30-31.07.2022 roku w Bytomiu. Na kortach miejscowego „Górnika” rozegrany zostanie turniej gry pojedynczej.

Gratulujemy zwycięzcom!

Do zobaczenia za dwa tygodnie!

 

Zwycięzcy FRUTUŚ KidsCUP Tour - Bielsko-Biała

Dziewczynki:
I miejsce: Blanka Wasiela / Aylin Bekdas
II miejsce: Natalia Merebashvili / Katarzyna Listwan
III miejsce: Wiktoria Zięba / Aleksandra Piechowski
III miejsce: Lena Andrzejuk / Lea Kosieradzka

Chłopcy:
I miejsce: Patryk Stasiak / Alec Jadczak
II miejsce: Oskar Wielgus / Matyas Blascik
III miejsce: Stanisław Niewiadomski / Jakub Jachnik
III miejsce: Aleksander Lemański / Mateusz Gagatek

 

 

 

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA