Warsztaty dla Rodziców Młodych Sportowców
Featured

KidsCUP MASTERS: Warsztaty dla Rodziców Młodych Sportowców

Zapraszamy na fascynującą serię warsztatów, która odbędzie się 9 grudnia, będąc integralną częścią turnieju KidsCUP MASTERS na obiekcie Akademii Tenisowej Kozerki Skorzystajcie z wyjątkowej okazji spotkania z ekspertami w dziedzinie sportu młodzieżowego, którzy z pasją podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Maciek Lendzion ekspert Enel-Sport – Zdrowie i Balans w Sporcie Młodzieżowym

Warsztat prowadzony przez Maćka Lendziona z Enel-Sport to nieocenione źródło wiedzy o zdrowiu i równowadze w sporcie młodzieżowym. Maciej podkreśli znaczenie odpowiedniego balansu między treningiem a regeneracją, a także poruszy tematykę profilaktyki i zapobiegania kontuzjom. Warsztat ten będzie idealną okazją dla rodziców, aby dowiedzieć się, jak skutecznie dbać o zdrowie swoich młodych sportowców i jak utrzymać ich w dobrej formie fizycznej i psychicznej

 

Marzena Malacka – Wzmacnianie Wewnętrznej Motywacji i Zarządzanie Emocjami

Marzena Malacka, psycholog i coach uważnej kariery, poprowadzi dwa warsztaty. Pierwszy "Jak wzbudzać w dziecku motywację wewnętrzną?" skupi się na technikach budowania silnej motywacji wewnętrznej u młodych sportowców. Drugi "Jak emocje rodzica wpływają na dziecko?" będzie eksplorował złożony świat emocji w sporcie, ucząc, jak emocje rodzica mogą wpływać na zachowanie i wyniki sportowe dziecka.

 

Alicja Sierzputowska – Wprowadzenie do świata Tennis Europe

Podczas warsztatów z Alicją Sierzputowską, doświadczoną zawodniczką i reprezentantką Polski na juniorskich Mistrzostwach Europy, rodzice będą mieli okazję zgłębić tajniki turniejów Tennis Europe. Alicja omówi kluczowe aspekty, takie jak wybór odpowiednich turniejów, zrozumienie różnych kategorii, a także informacje o systemie hospitality. Przedstawi również, jak funkcjonują turnieje w kategorii u12, w jaki sposób można się do nich dostać, jak wygląda system punktacji i inne wartościowe informacje przygotowujące do startów w turniejach Tennis Europe. 

 

Dołączcie do Nas!

Te warsztaty, oferowane bezpłatnie dla rodziców uczestników KidsCUP MASTERS, to nie tylko źródło wiedzy, ale też okazja do nawiązania wartościowych kontaktów. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i włączenia się w naszą sportową społeczność. Do zobaczenia w Akademii Tenisowej Kozerki!

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA