FRUTUŚ KidsCUP Tour
Featured

Ostatni turniej gry podwójnej zakończony

Dobiegły końca rozgrywki gry podwójnej cyklu FRUTUŚ KidsCup Tour 2022.


Na warszawskiej Merze odbył się ostatni turniej gry podwójnej naszego cyklu. Tym razem rozgrywki miały charakter bardziej kameralny. Przez liczne wyjazdy zawodników m.in. na obozy szkoleniowe bądź wakacje Organizatorzy zdecydowali się przeprowadzić rozgrywki w formie mieszanej.

Dzięki temu wszystkie zgłoszone pary deblowe wzięły udział w naszym turnieju. Jak zawsze emocji oraz pięknych zagrań nie brakowało. Cieszymy się również, że uczestnicy turniejów singlowych zawarli nowe przyjaźnie, dzięki którym mogli wystąpić w naszym turnieju.

Pierwsze miejsce w turnieju deblowym zajął Patryk Stasiak w parze z Igorem Bartnikiem. Dzięki temu zwycięstwu, Igor wskoczył do najlepszej szesnastki turnieju kwalifikującej do turniej MASTERS w Zielonej Górze, natomiast Patryk umocnił się na prowadzeniu w rankingu. Drugie miejsce zajęli Antoni Nowik i Stanisław Jodko, a trzecie Artur Błaszczak i Stanisław Niewiadomski.

Maja Muszał oraz Aylin Bekdas dzielnie walczyły prezentując świetną grę, za co zostały wynagrodzone statuetkami za I miejsce w turnieju.

W najbliższą sobotę, 13.08.2022r. odbędzie się ostatni turniej naszego cyklu.

Nasz turniejowy pociąg zatrzyma się w Akademii Tenisowej Kozerki. To bardzo ważna stacja na naszej turniejowej mapie, gdyż poznamy najlepszą szesnastkę naszego cyklu, która wystąpi w turnieju MASTERS FRUTUŚ KidsCup Tour.

Nie możemy się doczekać!

 

zobacz więcej

 

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA