KidsCUP TOUR w Bielsku-Białej

Relacja z czwartego turnieju KidsCUP TOUR w Bielsku-Białej

W Bielsku-Białej odbył się czwarty turniej KidsCUP TOUR, który zgromadził utalentowane dzieci z różnych klubów tenisowych. Zawody były pełne emocji i wspaniałej rywalizacji, a ostateczni zwycięzcy zostali ogłoszeni w kategorii dziewczynek, chłopców oraz grze podwójnej chłopców.

Wśród dziewczynek pierwsze miejsce zajęła Julia Stec, reprezentująca klub BKT Advantage Bielsko-Biała. Julia imponowała swoją precyzją i techniką, pokonując rywalki w kolejnych rundach. Na drugim miejscu uplasowała się Julia Herma, również z klubu BKT Advantage Bielsko-Biała, a trzecie miejsce zajęła Natalia Skrypichayko z Hutnik Warszawa Tenis.

Wśród chłopców najlepszy okazał się Oskar Wielgus również z klubu BKT Advantage Bielsko-Biała. W finale okazał się lepszy od  Stanisława Niewiadomskiego z KT Warszawianka Warszawa. Trzecie miejsce przypadło Jakubowi Malcowi z RKT ABC Rzeszów, który również zaprezentował się świetnie podczas turnieju.

Dodatkowym elementem, który dostarczył wielu emocji, była gra podwójna chłopców. W finale para Stanisław Niewiadomski/Oskar Wielgus zmierzyła się z Hubertem Stecem i Tomaszem Ochmanem. Zacięte i widowiskowe pojedynki obu par dostarczyły mnóstwo wrażeń. Ostatecznie zwyciężyła para Niewiadomski/Wielgus, która udowodniła swoją doskonałą współpracę i umiejętności gry zespołowej.

Turniej KidsCUP TOUR w Bielsku-Białej był nie tylko okazją do rywalizacji i sportowych zmagań, ale także do integracji między młodymi zawodnikami z różnych klubów. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom tenisa i pokazali, że mają duży potencjał na przyszłość. Organizatorzy turnieju mogą być dumni z udanej imprezy, która dostarczyła wiele radości zarówno zawodnikom, jak i publiczności.

Dziewczynki - turniej singlowy:
🥇 - Julia Stec
🥈 - Julia Herma
🥉 - Natalia Skrypichayko

Chłopcy - turniej singlowy:
🥇 - Oskar Wielgus
🥈 - Stanisław Niewiadomski
🥉 - Jakub Malec

Gra podwójna chłopców:
🥇 - Oskar Wielgus / Stanisław Niewiadomski
🥈 - Hubert Stec / Tomasz Ochmann

 

Cykl turniejów KidsCUP TOUR współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Wspaniałe puchary oraz medale przygotowała dla wszystkich uczestników firma Tryumf.

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA