KidsCUP TOUR w Kaliszu

Trzecia odsłona KidsCUP TOUR odbyła się w Kaliszu

W miniony weekend, 3-4 czerwca 2023 roku, w Kaliszu miała miejsce kolejna odsłona prestiżowego turnieju tenisowego dla dzieci - KidsCUP TOUR. Był to już trzeci turniej z cyklu, który przyciągnął utalentowane młode tenisistki i tenisistów z całego regionu. Wydarzenie wzbudziło duże emocje zarówno wśród uczestników, jak i licznie zgromadzonej publiczności.

 

W kategorii dziewcząt, rywalizacja była niezwykle zacięta. Ostatecznie, to Aleksandra Koper okazała się najlepsza, zdobywając tytuł mistrzyni turnieju. Natalia Skrypichayko również zaprezentowała się znakomicie i zajęła drugie miejsce. Na trzecim stopniu podium znalazła się Katarzyna Opiela.

W rywalizacji chłopców, dominację przejął Julian Januchowski. Młody tenisista imponował swoją techniką i strategią, co zaowocowało zwycięstwem w finale nad Piotrem Szczerkiem. Spotkanie finałowe było pełne dynamicznych wymian i wspaniałej gry, ale to Julian Januchowski okazał się lepszy. Piotr Szczerek również zaprezentował wysoki poziom tenisa i zasłużenie zajął drugie miejsce.

Na trzecim miejscu uplasował się Bruno Wrzosek, który imponował swoją kondycją i wytrzymałością fizyczną. Jego determinacja pozwoliła mu pokonać Stanisława Niewiadomskiego.

Turniej KidsCUP TOUR był nie tylko doskonałą okazją do pokazania umiejętności młodych tenisistów, ale także dla nich samych do zdobycia nowego doświadczenia i czerpania radości z gry. Organizatorzy zapewnili doskonałe warunki i profesjonalną obsługę, aby uczestnicy mogli skupić się na rywalizacji i rozwijaniu swojego talentu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju KidsCUP TOUR za ich wysiłek, pasję i zaangażowanie. Niech to wydarzenie będzie kolejnym kamieniem milowym w ich drodze do kariery tenisowej.

Cykl turniejów KidsCUP TOUR wspófinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

WYNIKI:

Dziewczynki:

I miejsce: Aleksandra Koper (Hutnik Warszawa Tenis)

II miejsce: Natalia Skrypichayko (Hutnik Warszawa Tenis)

III miejsce: Katarzyna Opiela (Hutnik Warszawa Tenis)

IV miejsce: Aleksandra Jakubiak (UKS Pakosław)

Chłopcy:

I miejsce: Julian Januchowski (Astra Książenice)

II miejsce: Piotr Szczerek (KT Warszawianka Warszawa)

III miejsce: Bruno Wrzosek (KT Warszawianka Warszawa)

IV miejsce: Stanisław Niewiadomski (KT Warszawianka Warszawa)

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA