KidsCUP TEAM na Tennis Europe

KidsCUP TEAM na Tennis Europe w Amsterdamie

W malowniczym Amsterdamie, odbył się w lipcu prestiżowy turniej Tennis Europe. Wśród uczestników znalazła się ekipa KidsCUP TEAM - grupa utalentowanych młodych tenisistów, którzy w składzie Anna Baran, Igor Bartnik, Julia Koper oraz Emil Makieła pod opieką headcoach'a i managerki Alicji Sierzputowskiej stawili czoła międzynarodowej rywalizacji.

Choć początek pobytu w Amsterdamie nie obiecywał sprzyjających warunków – ciągłe opady deszczu i chłodniejsza temperatura – zawodnicy nie dali się zrazić. Intensywne treningi i aklimatyzacja pozwoliły przygotować się do nadchodzących zmagań. 

Julia Koper, występująca w kategorii u14, zaimponowała wygrywając pierwszą rundę ze starszą i bardzo doświadczoną rywalką. Chociaż w drugiej rundzie musiała uznać wyższość rozstawionej z numerem 9 przeciwniczki, jej determinacja i umiejętności były dla nas inspiracją. 

Emil Makieła po zaciętym pojedynku musiał uznać wyższość rywala już w pierwszej rundzie. Jego pojedynek trzysetowy był zacięty, ale mimo porażki, doświadczenie zdobyte na korcie z pewnością zaowocuje w przyszłości. 

Anna Baran w pojedynku decydującym o awansie do ćwierćfinału walczyła bardzo dzielnie, ale przegrała ostatecznie w supertiebreaku. Mimo to, osiągnęła półfinał turnieju w grze podwójnej, co jest dużym osiągnięciem.

Najjaśniejszą gwiazdą KidsCUP TEAM na tym turnieju okazał się Igor Bartnik. Chociaż nie mógł pochwalić się wyjściem z grupy w singlu, w grze podwójnej odniósł spektakularny sukces pewnie wygrywając turniej. Jego zaangażowanie, pasja i determinacja zasługują na najwyższe uznanie. W tym miejscu musimy również pogratulować i serdecznie podziękować Alicji Sierzputowskiej. Jej merytoryczne wsparcie, opieka i troska o drużynę są kluczem do sukcesu KidsCUP TEAM.

Projekt KidsCUP TEAM stanowi wyjątkową platformę dla młodych talentów.. Naszym priorytetem jest nie tylko zwycięstwo, ale przede wszystkim rozwój i zdobywanie doświadczenia. Każdy turniej to krok bliżej spełnienia marzeń. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych zawodników i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych sukcesów. Wierzymy, że razem możemy osiągnąć wiele!

 

Dziękujemy wypożyczalni samochodów CAR NET oraz firmie Ekantor za pomoc w zorganizowaniu tego jakże ważnego wyjazdu. Jesteście najlepsi! 

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA