KidsCUP TOUR
Featured

KidsCUP TOUR „Śladami Tenisowych Mistrzów” 2023 zakończony

Ale spokojnie…przed nami jeszcze grudniowy Turniej MASTERS KidsCUP TOUR 2023, na którym poznamy najlepszą dziewczynkę i najlepszego chłopca, którzy dołączą do programu KidsCUP TEAM!

 

Ostatni turniej eliminacyjny z cyklu KidsCUP TOUR "Śladami Tenisowych Mistrzów" 2023 odbył się w malowniczych Kozerkach, przyciągając liczne młode talenty tenisowe z różnych zakątków kraju. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło zarówno młodych zawodników, jak i ich rodziny, tworząc atmosferę pełną sportowej pasji.

Wśród dziewczynek najlepsza okazała się Aleksandra Koper, który tym samym zajmuje pierwsze miejsce w rankingu Race To Masters KidsCUP TOUR, natomiast wśród chłopców wygrał Piotr Łyżwa. Dzięki temu zwycięstwu również awansował do finałowych rozgrywek.

Turniej w Kozerkach był nie tylko okazją do rywalizacji, ale również do nawiązania nowych przyjaźni, wymiany doświadczeń i inspirowania się nawzajem. Wydarzenie to z pewnością wpłynęło na rozwój sportowy uczestników, dodając im motywacji do kontynuowania swojej tenisowej przygody i dążenia do doskonalenia swoich umiejętności.

 

Wyniki:

🥇 Aleksandra Koper

🥈 Lidia Sadowska

🥉 Małgosia Walczyk

🥉 Natalia Polit

 

🥇 Piotr Łyżwa

🥈 Mateusz Uniewski

🥉 Michał Pfeiffer

🥉 Igor Gucajtis

 

Cykl turniejów KidsCUP TOUR „Śladami Tenisowych Mistrzów” został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

 

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA