FRUTUŚ KidsCUP Tour

Gdzie zagramy w ramach FRUTUŚ KidsCUP Tour?

Już za nieco ponad miesiąc rozpocznie się  najważniejszy cykl turniejów dla młodych tenisistów w Polsce, czyli FRUTUŚ KidsCUP Tour 2022. Towarzyszące rozgrywkom Najlepszej Ligi Na Świecie, czyli LOTTO SuperLIGI, zawody mają już wyznaczone miejsce, w których się odbędą.

Dla porządku przypomnijmy, że w turniejach singlowych na kortach zobaczymy rywalizację 32 dziewczynek i 32 chłopców, natomiast turnieje deblowe to gry 16 par dziewczynek i 16 par chłopców. Nagrodą główną całego touru będzie udział zwycięzców w programie szkoleniowym FRUTUŚ KidsCUP Team.

W dniach 28-29 maja młodych tenisistów będziemy mogli dopingować w Ustroniu, na malowniczych kortach klubu KT Kubala. Wśród górskich pejzaży zmierzą się ze sobą singliści, którzy przez dwa dni walczyć będą o punkty do ogólnego rankingu cyklu.

Pełny regulamin rozgrywek wraz z kartami zgłoszeniowymi znajdziecie tutaj -> Regulamin FRUTUŚ KidsCUP Tour 2022

Już tydzień później korty w Kozerkach, na których rozgrywa swoje mecze CKT Grodzisk Mazowiecki, przywitają uczestników turnieju deblowego. Podwarszawski, potężny kompleks sportowy, pełen będzie młodych adeptów tenisa w dniach 4-6 czerwca.

Kolejne rozgrywki to dni 2-3 lipca, a ich gospodarzem będzie poznańska Olimpia. Tym razem rywalizować będą singliści. Fantastyczna lokalizacja historycznych kortów, przepełniona zielenią licznych drzew z pewnością sprawi, że punkty zdobyte w stolicy Wielkopolski będą miały wyjątkowy smak.

Kolejna część cyklu FRUTUŚ KidsCUP Tour to Bielsko-Biała i pięknie ulokowane obiekty miejscowego Advantage. Nowoczesne obiekty kryte, które wykorzystywane będą w przypadku załamania pogodowego, oraz usytuowane w historycznym parku korty, będą oddane do dyspozycji młodych deblistów w dniach 16-17 lipca.

30 i 31 lipca to zawody singlowe w pięknym otoczeniu kortów zasłużonego dla polskiego tenisa Górnika Bytom. W tym miejscu młodzi adepci tenisowego rzemiosła będą nie tylko walczyć o punkty, ale również mogą przyswoić sobie wiele ciekawych faktów z historii polskiego sportu.

Doskonale znana wszystkim miłośnikom tenisa w Polsce WKT Mera Warszawa zorganizuje w dniach 6-7 sierpnia turniej deblowy. Będą to przedostatnie z zawodów cyklu FRUTUŚ KidsCUP Tour i zapewne walka o punkty do klasyfikacji końcowej będzie bardzo zacięta. A swoje apogeum rywalizacja młodych tenisistów osiągnie w kolejny weekend, gdy singlistów w swoich podwojach przyjmie kolejny raz CKT Grodzisk Mazowiecki. Ostatnia kolejka na pewno pełna będzie wrażeń, bo poznamy w niej ostateczną listę zawodników, których spotkamy w grudniu w zielonogórskim turnieju Masters.

Jak więc widać, nie zabraknie ani sportowych emocji, ani pięknych widoków, bo lokalizacje FRUTUŚ KidsCUP Tour są niezwykle atrakcyjne. Będzie się działo!

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA