Turniej tenisowy w Kozerkach
Featured

Razem na korcie z gwiazdami LOTTO SuperLIGI

FRUTUŚ KidsCUP Tour z drugim turniejem, tym razem rozegranym na kortach w podwarszawskich Kozerkach, dobiegł końca! To był tenis najwyższych lotów! Tyle potencjału na przyszłość!

Dziś najważniejsza była integracja. Po turnieju gry pojedynczej przyszedł czas na grę podwójną. Dzieci uczyły się grać w parze, i śmiejemy się, że z parą 😉 Emocji nie brakowało! Jesteśmy przekonani, że niektóre nawiązane przyjaźnie będą procentować w kolejnych latach wzajemnym zaufaniem na korcie, a co za nim idzie świetnymi wynikami. Kto wie, może w Kozerkach narodził się przyszły mistrzowski duet? Wierzymy, że tak!

Niektórym uczestnikom, pierwszy turniej cyklu FRUTUŚ KidsCUP spodobał się tak bardzo, że postanowili wziąć udział w kolejnym, dokładnie w tym, o którym piszemy, czyli w Kozerkach. - Fajnie, super, że ponownie możemy Was widzieć.

Niosące się po Polsce dobre opinie o turnieju w Ustroniu, spowodowały, że do rywalizacji w Kozerkach dołączyły kolejne dzieciaki, pragnące zwyciężyć i zdobywać punkty o wejście do FRUTUŚ KidsCUP Team. Przypominamy, to główna nagroda w cyklu.

Pośród dziewczynek faworytkami były Blanka Wasiela i Julia Peplińska, a zwyciężając, obie umocniły swoją pozycję w rankingu FRUTUŚ KidsCUP Tour Race to Masters.

Pośród chłopców zwyciężył Filip Bulski w parze z Danielem Kwietniem. Filip i Daniel, pokonali w finale Oskara Wielgusa i Stanisława Łaskawca. Warto przypomnieć, Filip zwyciężył w grze pojedynczej w 1. turnieju, który został rozegrany w ubiegłym tygodniu w Ustroniu.
III miejsce wśród chłopców zajęli Oliwier Kowzan w parze z Patrykiem Stasiakiem oraz Maksymilian Górski w parze z Bohdanem Luzanem.

Nie bójmy się powiedzieć tego na głos! Poziom turnieju był #MEGA wysoki, a organizacja fantastyczna! Jesteśmy głęboko przekonani, że Wasz udział w dotychczasowych i kolejnych turniejach cyklu będzie stale podnosił Wasze tenisowe kwalifikacje.

Tak jak poprzednio, tak i tym razem FRUTUŚ KidsCUP Tour rozgrywany był w wyborowym towarzystwie LOTTO SuperLIGI, tym razem była to 2. kolejka. Młodzi adepci tenisa mogli zatem przyglądać się, uczyć i kibicować swoim idolom. Niezaplanowane sesje zdjęciowe i autografowe, m.in. z udziałem Łukasza Kubota i Jerzego Janowicza, na pewno obu stronom dodały mnóstwo motywacji i energii. Dodajmy, że ci dwaj panowie niczym suport przed koncertem głównej gwiazdy rozgrzewali do czerwoności korty dla swoich młodszych kolegów i koleżanek. Kilkoro zawodników miało okazję grać swoje mecze tuż po przygotowaniu się do meczu gwiazd LOTTO SuperLIGI.

Ciekawym doświadczeniem była obecność na korcie kamery Polsat Sport! To jest dopiero lekcja! Krótkie rozmowy z przedstawicielami mediów były dla młodych uczestników turnieju, często pierwszym tego typu wyzwaniem.
A skoro już o kamerze mowa… Alicja Sierzputowska – koordynator FRUTUŚ Kids Cup Team wraz z zawodniczkami Leną Andrzejuk i Wiktorią Ziębą, były gośćmi w Pytanie na Śniadanie. Dziewczyny poradziły sobie świetnie.

Kolejny turniej, ponownie gry pojedynczej, rozegramy na kortach poznańskiej Olimpii w dniach 02-03 lipca 2022. Zgłaszajcie się! Już teraz mocno trzymamy za Was kciuki.

 

Zwycięzcy FRUTUŚ KidsCUP Tour - Grodzisk Mazowiecki

Dziewczynki:
I miejsce - Julia Peplińska / Blanka Wasiela
II miejsce - Aylin Bekdas / Maja Muszał
III miejsce - Natalia Skrypichayko / Amelia Mroczek

Chłopcy:
I miejsce - Filip Bulski / Daniel Kwiecień
II miejsce - Oskar Wielgus / Stanisław Łaskawiec
III miejsce - Maksymilian Górski / Bohdan Luzan
III miejsce - Patryk Stasiak / Oliwier Kowzan

 

 

 

 

 

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA