KidsCUP Tour na kortach WKT Mera Warszawa

KidsCUP TOUR na kortach WKT Mera Warszawa

Już niebawem, w dniach 5-6 sierpnia 2023 roku, odbędzie się szósty turniej KidsCUP TOUR "Śladami Tenisowych Mistrzów" na kortach warszawskiej Mery. To niezwykłe wydarzenie tenisowe, które gromadzi młode talenty z całej Polski i daje im możliwość współzawodnictwa na wysokim poziomie.

 

W tym roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które przyciągną zarówno zawodników, jak i ich rodziny. Przez dwa dni korty Mery będą tętniły życiem, a zawodnicy będą mieli okazję podglądać rozgrywki LOTTO SuperLIGI, której to spotkanie ligowe pomiędzy WKT Mera Warszawa z broniącym tytułu Mistrza Polski BKT Advantage Bielsko-Biała.

 

Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa do warszawskiej Mery w dniach 5-6 sierpnia 2023 roku, aby wspólnie cieszyć się pasją do tego pięknego sportu i wspierać naszych utalentowanych zawodników podczas szóstego turnieju KidsCUP TOUR "Śladami Tenisowych Mistrzów"! Czekają nas emocje, sportowa rywalizacja i radość z gry!

Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

 

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA