Finały cyklu FRUTUŚ KidsCUP Tour 2022
Featured

Finały cyklu FRUTUŚ KidsCUP TOUR 2022

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze gościł najlepszych zawodników cyklu FRUTUŚ KidsCUP TOUR 2022. Rozgrywki finałowe zaplanowane były na 9-10.12.2022, ale już od czwartku nasi zawodnicy przybywali do Zielonej Góry, by zapoznać się z obiektem.

Od czwartku była również wspaniała okazja do obserwowania najlepszych zawodowych tenisistów, którzy brali udział w kończącym sezon FINAL FOUR LOTTO SuperLIGI. Oczywiście wstęp na wydarzenie każdy z uczestników oraz rodziców miał bezpłatny.

W piątek punktualnie od 9:30 na halę przybywali młodzi i zdolni zawodnicy. Piętnaście minut po weryfikacji sędzia naczelny rozlosował grupy finałowe i już było jasne, że w spotkaniach grupowych będziemy mieli mecze na najwyższym poziomie.

Uroczyste otwarcie, wspólne zdjęcie, worek niespodzianek i rozpoczęła się rywalizacja o dołączenie do KidsCUP TEAM – wyjątkowej drużyny tenisowej!

 

 

Na piątek zaplanowane były dwa mecze grupowe, więc jasnym było to, że dopiero w sobotę w godzinach południowych poznamy zawodników, którzy awansowali z grup.

W sobotni poranek Zielona Góra przywitała nas obfitymi opadami śniegu. W tej magicznej scenerii od godziny 10:00 rozpoczęły się ostatnie mecze w grupach. Do ćwierćfinałów awansowali:

Dziewczynki: Alisiia Bodnar, Natalia Maćkowiak, Anita Cytrycka, Julia Peplińska, Amelia Mroczek, Anna Baran, Maja Muszał oraz Blanka Wasiela.

Chłopcy: Oskar Wielgus, Filip Bulski, Igor Bartnik, Aleksander Lemański, Mateusz Gagatek, Matyas Blascik, Stanisław Jodko oraz Aleksander Jadczak.

Rozgrywki w fazie pucharowej były niezwykle emocjonujące, ale tylko dwie zawodniczki oraz dwóch zawodników mogło zawalczyć o nagrodę główną. W finale najlepszymi okazali się Anna Baran, wygrywając swój mecz 6/4 z Anitą Cytrycką, natomiast Igor Bartnik okazał się lepszy od Aleksandra Jadczaka wygrywając 6/3.

Wszystko więc już jasne!

Do KidsCUP Team dołączają: Anna Baran (HUTNIK WARSZAWA TENIS) oraz Igor Bartnik (CALISIA TENIS PRO).

Dziękujemy za wszystkie wspaniałe emocje oraz radość jaką przekazywali nam wszyscy uczestnicy turnieju. Mamy ogromną nadzieję, że czuliście się z nami świetnie i z przyjemnością wrócicie na kolejne turnieje w ramach KidsCUP Tour!

Zobacz wyniki Turnieju Masters

Zobacz galerię zdjęć Turnieju Masters

 

 

 

 

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA