KIDSCUP.TV

Filmy z turniejów i zgrupowań, wywiady, webinaria - SEZON 2022

FRUTUŚ KidsCUP TOUR - podsumowanie sezonu 2022
Młodzi adepci tenisowego rzemiosła z FRUTUŚ KidsCUP TEAM spotkali się na swoim pierwszym zgrupowaniu. LOTTO SuperLIGA organizując młodzieżowe rozgrywki mocno pracuje nad tym, by FRUTUŚ KidsCUP TOUR był dla młodych tenisistów początkiem wspaniałej przygody z profesjonalnym sportem.
FRUTUŚ KidsCUP TOUR, to zupełnie nowa formuła cyklu turniejów dla młodych tenisistów, który towarzyszy rozgrywkom zawodowym LOTTO SuperLIGI. Siedem turniejów tenisowych rundy zasadniczej (singlowych i deblowych), a następnie turniej Masters, wyłoni kolejny rocznik FRUTUŚ KidsCUP TEAM - dwie dziewczynki i dwóch chłopców.

Webinaria - cykl wykładów Katarzyny Kozikowskiej

Razem z Frutuś KidsCUP oraz LOTTO SuperLIGĄ zapraszamy na webinaria, które z pewnością pomogą w zebraniu przydatnych wiadomości na temat tego, jak pracować z młodymi sportowcami i pomóc im w prowadzącym do sukcesu rozwoju.


Image
26 lutego 2022 / "Rodzic jako wsparcie rozwoju młodego zawodnika" - Katarzyna Kozikowska po raz pierwszy spotkała się z rodzicami dzieci z dziecięcych i młodzieżowych kategorii wiekowych (U10 / U12 / U14), dla których przygotowała pierwsze webinarium, będące wstępem do stałego na naszym kanale cyklu warsztatów, których celem jest wspieranie w wychowywaniu dzieci na pewnych siebie, zdrowych i sprawnych społecznie dorosłych.
Image
26 marca 2022 / "Trening to przede wszystkim zabawa" - Katarzyna Kozikowska tym razem bierze na warsztat podejście rodziców do tego, w jaki sposób trenują ich dzieci. Jak pokazywać swoje zaangażowanie? Czego lepiej się wystrzegać, a co wspierać? Sporo odpowiedzi na pytania, które są z pewnością ważne dla rodziców dzieci trenujących regularnie.
Image
27 kwietnia 2022 / "Daj dziecku czas na rozwój i nie porównuj go z innymi" - psycholog sportu Katarzyna Kozikowska w kolejnym ze swych wykładów zajmuje się tematem właściwego podejścia rodziców do harmonijnego progresu w treningach dziecka.
Image
25 maja 2022 / "Pozwól doświadczyć porażki i rozmawiaj o błędach" - psycholog sportu Katarzyna Kozikowska w kolejnym wykładzie mówi o tym, jak rozmawiać z dziećmi o błędach.
Image
22 czerwca 2022 / "Słuchaj aktywnie i chwal za określone zachowania" - wykład prowadzi psycholog sportu Katarzyna Kozikowska.
Image
27 lipca 2022 / "Jak przekazywać konstruktywną krytykę" - Jak opanować swoje emocje? Czego lepiej się wystrzegać, a co wspierać? Odpowiedzi na pytania, które są z pewnością ważne dla rodziców dzieci trenujących regularnie.

Wywiady


DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA