Turniej KidsCUP

Turniej KidsCUP Tennis 10’s w PTP Łódź – Niedziela, 30 czerwca

W najbliższą niedzielę, 30 czerwca, na kortach PTP Łódź odbędzie się wyjątkowy turniej KidsCUP Tennis 10’s. Turniej ten to niepowtarzalna okazja dla najmłodszych tenisistów, aby rywalizować i rozwijać swoje umiejętności w dwóch kategoriach wiekowych: czerwonej (do lat 8) i pomarańczowej (do lat 9). Wydarzenie będzie częścią spotkania kolejki LOTTO SuperLIGI, co nadaje mu szczególnego prestiżu.

 

Znani Goście i Atrakcje

Podczas turnieju, dzieci biorące udział będą miały niepowtarzalną okazję spotkać gwiazdy tenisa, takie jak Łukasz Kubot, Maja Chwalińska, Kasia Kawa oraz węgierska tenisistka Fanny Stollar. Będzie to doskonała szansa na zrobienie sobie zdjęcia i uzyskanie autografów od idoli młodych sportowców.

 

Rodzinne Atrakcje na Cały Dzień

Cały dzień turnieju będzie wypełniony atrakcjami, które umilą czas nie tylko dzieciom, ale i całym rodzinom. Specjalnie dla uczestników i ich rodzin przygotowaliśmy:

- Strefę FoodTruck z różnorodnym jedzeniem,

- Dmuchańce do zabawy,

- Bitwy Nerf dla miłośników akcji,

- Pyszne lody i domową lemoniadę,

- Malowanie twarzy,

- Warsztaty artystyczne.

 

Warsztaty dla Rodziców i Trenerów

Dla rodziców oraz trenerów przygotowaliśmy specjalne warsztaty szkoleniowe, które odbędą się podczas trwania turnieju. Będzie to doskonała okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, które pomogą w dalszym rozwoju młodych tenisistów.

 

Zgłoszenia na Turniej

Aby zapisać się na turniej, należy przesłać zgłoszenie przez system tpo. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 28 czerwca do godziny 18:00. Link do zapisów: Zgłoś się na turniej 

Turniej rozpocznie się o godzinie 10:30.

 

Nagrody i Upominki

Dla każdego zawodnika przewidziane są upominki, a dla najlepszych atrakcyjne nagrody. Jest to doskonała motywacja do udziału i pokazania swoich umiejętności na korcie.

KidsCUP Tennis 10’s to więcej niż tylko turniej – to tenisowy piknik rodzinny, który łączy sport, zabawę i edukację. Zapraszamy wszystkich młodych tenisistów i ich rodziny do wspólnego spędzenia tego wyjątkowego dnia na kortach PTP Łódź. Do zobaczenia!

 

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na social mediach, gdzie będą na bieżąco publikowane informacje i relacje z wydarzenia. Bądźcie z nami w tym wyjątkowym dniu!

Artykuły polecane

DOŁĄCZ DO NAS

POLECAMY

DO POBRANIA